Competitie

april 2020

zaterdag 4 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Dames 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 13Stand
HOORN 1-ALKMAAR 2
 
KNLTB voorjaar 2020 Dames 17+ Zaterdag - Hoofdklasse - Afdeling 6Stand
ASSUMBURG 1-ALKMAAR 1Gravel
Let op: onze kantine is cashless!
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren 17+ Zaterdag - 5e klasse - Afdeling 22Stand
BAKKUM 8-ALKMAAR 7
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 28Stand
10:00ALKMAAR 4-CASTRICUM 5Roodzand Kunstgras
banen 2 en 3
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 19Stand
10:00ALKMAAR 1-GROENEVEEN 2Gravel
banen 6 en 7
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 20Stand
10:00ALKMAAR 2-HEILOO UNITED 3Roodzand Kunstgras
banen 4 en 5
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 11Stand
10:00ALKMAAR 3-HEILOO UNITED 4Gravel
banen 8 en 9
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 31Stand
10:00ALKMAAR 4-WESTERHOUT 5Gravel
banen 10,11,12 en 13, dubbels op 10 en 11
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 7Stand
10:00HEILOO UNITED 3-ALKMAAR 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 12Stand
12:00DE SPATTER 2-ALKMAAR 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 28Stand
13:00BERGEN NH 1-ALKMAAR 3Gravel
Let op: in de kantine kan alleen met pin betaald worden!
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 35Stand
13:00WESTERHOUT 2-ALKMAAR 5Gravel
 
KNLTB voorjaar 2020 Dames 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 33Stand
13:30LIMMEN 1-ALKMAAR 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 50+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 4Stand
13:30DEM 1-ALKMAAR 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 29Stand
14:00ALKMAAR 2-OVERDAN 1Gravel
banen 10 en 11
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd 17+ Zaterdag - Hoofdklasse - Afdeling 6Stand
14:00ALKMAAR 1-HEB DURF 1Gravel
banen 6 en 7
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 23Stand
14:00ALKMAAR 1-LANGEDIJK 1Gravel
banen 8 en 9
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 29Stand
14:00ALKMAAR 2-DE GOUW 3Gravel
banen 12 en 13
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 48Stand
14:00ALKMAAR 6-DE MAAIER 1Roodzand Kunstgras
banen 4 en 5
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 29Stand
15:00CASTRICUM 4-ALKMAAR 5Gravel
zondag 5 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel Zondag - 2e klasse - Afdeling 6Stand
ST. PANCRAS 1-ALKMAAR 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Zondag - 4e klasse - Afdeling 1Stand
10:00ALKMAAR 1-HEERHUGOWAARD 5Gravel
banen 6,7,9
 
KNLTB voorjaar 2020 Groen 10 t/m 12 jaar Zondag - Groen 2 - Afdeling 71Stand
10:00ALKMAAR 1-BSV 1Gravel
banen 12 en 13
 
KNLTB voorjaar 2020 Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag - 4e klasse - Afdeling 19Stand
10:00SPAARNDAM 2-ALKMAAR 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2020 Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag - 4e klasse - Afdeling 22Stand
10:00ALKMAAR 1-BSV 2Gravel
banen 8,10 en 11
 
KNLTB voorjaar 2020 Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag - 4e klasse - Afdeling 23Stand
10:00DE DOG 1-ALKMAAR 2Kunstgras
Bij TV De Dog kan alleen gepind worden.
 
KNLTB voorjaar 2020 Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 40Stand
13:00ALKMAAR 2-ALKMAAR 1Gravel
banen 8,10 en 11
 
KNLTB voorjaar 2020 Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag - 4e klasse - Afdeling 24Stand
13:00ALKMAAR 4-ST. PANCRAS 4Roodzand Kunstgras
banen 2, 3, 4 en 5, dubbels op 2 en 3
dinsdag 7 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel 50+ Dinsdag Ochtend - 2e klasse - Afdeling 2Stand
10:00DE HAKKELAARS 1-ALKMAAR 1Roodzand Kunstgras
Cashloos clubhuis
donderdag 9 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 8&9-Tennis 17+ Donderdag Avond - 2e klasse - Afdeling 26Stand
19:30ALKMAAR 1-DE SPATTER 1Roodzand Kunstgras
baan 4
vrijdag 10 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 50+ Vrijdag Ochtend - 1e klasse - Afdeling 4Stand
09:00ANNA PAULOWNA 1-ALKMAAR 1
 
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel Vrijdag Ochtend - 2e klasse - Afdeling 3Stand
09:30LIMMEN 3-ALKMAAR 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 50+ Vrijdag Ochtend - 1e klasse - Afdeling 3Stand
11:00STARTBAAN 1-ALKMAAR 2Gravel
zaterdag 11 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd 17+ Zaterdag - Hoofdklasse - Afdeling 6Stand
TIE-BREAKERS 2-ALKMAAR 1
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 19Stand
GEUZENVELD 1-ALKMAAR 1
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 48Stand
HELDERSE TC 10-ALKMAAR 6
 
KNLTB voorjaar 2020 Dames 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 13Stand
09:30ALKMAAR 2-OBDAM 1Gravel
banen 6 en 7
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 29Stand
10:00ALKMAAR 5-DE ZES WIELEN 7Gravel
baan 1, 8 en 9, daarna dubbels op banen 8 en 9
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 11Stand
10:00GROENEVEEN 7-ALKMAAR 3Gravel
ALLEEN PINNEN IN CLUBHUIS
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 35Stand
10:00ALKMAAR 5-UITGEEST 1Gravel
banen 10,11,12 en 13, dubbels op banen 10 en 11
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren 17+ Zaterdag - 5e klasse - Afdeling 22Stand
10:00ALKMAAR 7-LIMMEN 3Roodzand Kunstgras
banen 2,3,4 en 5 dubbels op banen 2 en 3
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 29Stand
10:30BEEM-STAR 1-ALKMAAR 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 31Stand
10:30WESTZAAN 2-ALKMAAR 4Kunstgras
Entree via voetbalvereniging VV Westzaan, langs voetbalveld rijden om bij parkeerterrein en ingang van het park te komen.
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 29Stand
12:00RUINE VAN BREDERODE 3-ALKMAAR 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 28Stand
12:30OVERDAN 2-ALKMAAR 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 20Stand
13:00HEERHUGOWAARD 1-ALKMAAR 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2020 Dames 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 33Stand
14:00ALKMAAR 3-HELDERSE TC 2Roodzand Kunstgras
banen 2 en 3
 
KNLTB voorjaar 2020 Dames 17+ Zaterdag - Hoofdklasse - Afdeling 6Stand
14:00ALKMAAR 1-BAKKUM 1Gravel
banen 6 en 7
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 28Stand
14:00ALKMAAR 3-HOFGEEST 3Roodzand Kunstgras
banen 4 en 5
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 23Stand
14:00BSV 1-ALKMAAR 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 12Stand
14:00ALKMAAR 3-ASSENDELFT 3Gravel
banen 12 en 13
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 7Stand
14:00ALKMAAR 1-LANGEDIJK 2Gravel
banen 10 en 11
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 50+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 4Stand
15:00ALKMAAR 1-BUITENVELDERT 1Gravel
banen 6 en 7
maandag 13 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Groen 10 t/m 12 jaar Zondag - Groen 2 - Afdeling 71Stand
HET VENNEWATER 3-ALKMAAR 1
 
KNLTB voorjaar 2020 Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 40Stand
BAKKUM 3-ALKMAAR 2
 
KNLTB voorjaar 2020 Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag - 4e klasse - Afdeling 24Stand
ANNA PAULOWNA 2-ALKMAAR 4
 
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel Zondag - 2e klasse - Afdeling 6Stand
10:00ALKMAAR 1-LANGEDIJK 2Gravel
banen 6 en 7
 
KNLTB voorjaar 2020 Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 40Stand
10:00ALKMAAR 1-HEILOO UNITED 2Gravel
eerst dubbels op 12 en 13, daarna enkels op 10, 11, 12 en 13
 
KNLTB voorjaar 2020 Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag - 4e klasse - Afdeling 19Stand
10:00ALKMAAR 3-WESTERHOUT 1Gravel
banen 8,9,10 en 11, dubbels op 8 en 9
 
KNLTB voorjaar 2020 Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag - 4e klasse - Afdeling 23Stand
10:00ALKMAAR 2-DEM 1Roodzand Kunstgras
banen 2, 3, 4 en 5 dubbels op 2 en 3
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Zondag - 4e klasse - Afdeling 1Stand
10:30HEILOO UNITED 1-ALKMAAR 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag - 4e klasse - Afdeling 22Stand
12:00WESTERHOUT 2-ALKMAAR 1Gravel
dinsdag 14 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel 50+ Dinsdag Ochtend - 2e klasse - Afdeling 2Stand
10:00ALKMAAR 1-CASTRICUM 2Gravel
banen 6 en 7
donderdag 16 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 8&9-Tennis 17+ Donderdag Avond - 2e klasse - Afdeling 26Stand
19:30DE RIJP 1-ALKMAAR 1Gravel
vrijdag 17 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel Vrijdag Ochtend - 2e klasse - Afdeling 3Stand
10:00ALKMAAR 1-SCHERMER 1Roodzand Kunstgras
banen 4 en 5
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 50+ Vrijdag Ochtend - 1e klasse - Afdeling 3Stand
10:00ALKMAAR 2-KROMMENIE 1Roodzand Kunstgras
banen 8 en 9
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 50+ Vrijdag Ochtend - 1e klasse - Afdeling 4Stand
10:00ALKMAAR 1-SCHAGEN 1Gravel
banen 6 en 7
zaterdag 18 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 7Stand
09:00OBDAM 1-ALKMAAR 1Kunstgras
Er kan alleen gepind worden in de kantine.
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 28Stand
09:30ALKMAAR 4-PIM MULIER 9Roodzand Kunstgras
banen 4 en 5
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd 17+ Zaterdag - Hoofdklasse - Afdeling 6Stand
09:30ALKMAAR 1-TC AMSTERDAM 1Gravel
banen 10 en 11
 
KNLTB voorjaar 2020 Dames 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 33Stand
10:00DE KAAG 2-ALKMAAR 3Kunstgras
Er kan alleen met pin worden betaald
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 11Stand
10:00ALKMAAR 3-HBC 3Roodzand Kunstgras
banen 2 en 3
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 31Stand
10:00ALKMAAR 4-CASTRICUM 1Gravel
banen 6,7,8 en 9, dubbels op banen 8 en 9
 
KNLTB voorjaar 2020 Dames 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 13Stand
10:30HEERHUGOWAARD 1-ALKMAAR 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 28Stand
10:30CASTRICUM 3-ALKMAAR 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 29Stand
10:30LANGEDIJK 2-ALKMAAR 5Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren 17+ Zaterdag - 5e klasse - Afdeling 22Stand
10:30OUDORP 4-ALKMAAR 7Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 23Stand
12:00ALKMAAR 1-SCHAGEN 1Gravel
banen 6 en 7
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 12Stand
12:00RUINE VAN BREDERODE 2-ALKMAAR 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 35Stand
12:30HEILOO UNITED 2-ALKMAAR 5Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Dames 17+ Zaterdag - Hoofdklasse - Afdeling 6Stand
13:00HOFGEEST 1-ALKMAAR 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 50+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 4Stand
13:30TOC 1-ALKMAAR 1Gravel
Ivm omstandigheden kan er op kunstgras gespeeld worden
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 29Stand
14:00ALKMAAR 2-DE HEERENDUINEN 1Gravel
banen 12 en 13
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 29Stand
14:00ALKMAAR 2-BERGEN NH 1Gravel
banen 8 en 9
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 48Stand
14:00ALKMAAR 6-DE VLIETER 2Roodzand Kunstgras
banen 2 en 3
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 19Stand
14:30ALKMAAR 1-TULP-OUDKARSPEL 1Gravel
banen 10 en 11
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 20Stand
14:30ALKMAAR 2-DE HULK 1Gravel
banen 4 en 5
zondag 19 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 40Stand
OUDORP 1-ALKMAAR 1
 
KNLTB voorjaar 2020 Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag - 4e klasse - Afdeling 23Stand
BAKKUM 4-ALKMAAR 2
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Zondag - 4e klasse - Afdeling 1Stand
10:00ALKMAAR 1-CHIP & CHARGE 2Gravel
banen 6,7 en 9
 
KNLTB voorjaar 2020 Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag - 4e klasse - Afdeling 19Stand
10:00WESTZAAN 1-ALKMAAR 3Kunstgras
Entree via voetbalvereniging VV Westzaan, langs voetbalveld rijden om bij parkeerterrein en ingang van het park te komen.
 
KNLTB voorjaar 2020 Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag - 4e klasse - Afdeling 22Stand
10:00ALKMAAR 1-DE HULSTENAAR 1Gravel
banen 12 en 13
 
KNLTB voorjaar 2020 Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag - 4e klasse - Afdeling 24Stand
10:00ALKMAAR 4-SCHAGEN 2Gravel
banen 8,10 en 11 (2 enkels en een dubbel gelijktijdig)
 
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel Zondag - 2e klasse - Afdeling 6Stand
11:00SCHOORL 1-ALKMAAR 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2020 Groen 10 t/m 12 jaar Zondag - Groen 2 - Afdeling 71Stand
13:00ALKMAAR 1-DE RIJP 1Roodzand Kunstgras
banen 2,3,4 en 5 dubbels op 2 en 3
 
KNLTB voorjaar 2020 Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 40Stand
13:00ALKMAAR 2-HET VENNEWATER 1Gravel
banen 8, 10 en 11 ( 2 enkels en een dubbel gelijktijdig)
dinsdag 21 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel 50+ Dinsdag Ochtend - 2e klasse - Afdeling 2Stand
10:00ALKMAAR 1-WESTZIJDERVELD 2Gravel
banen 6 en 7
donderdag 23 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 8&9-Tennis 17+ Donderdag Avond - 2e klasse - Afdeling 26Stand
19:30ALKMAAR 1-NECKSLAG 2Roodzand Kunstgras
baan 4
vrijdag 24 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel Vrijdag Ochtend - 2e klasse - Afdeling 3Stand
09:30URSEM 3-ALKMAAR 1Roodzand Kunstgras
Bij TC Ursem kan alleen met PIN worden betaald!
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 50+ Vrijdag Ochtend - 1e klasse - Afdeling 4Stand
10:00KOEDIJK 1-ALKMAAR 1Gravel
De banen zijn French court
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 50+ Vrijdag Ochtend - 1e klasse - Afdeling 3Stand
11:00CASTRICUM 1-ALKMAAR 2Gravel
zaterdag 25 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 29Stand
DE DOG 1-ALKMAAR 2
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd 17+ Zaterdag - Hoofdklasse - Afdeling 6Stand
IJBURG 1-ALKMAAR 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 29Stand
09:00DIJKZICHT 4-ALKMAAR 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 31Stand
09:00ANONYMUS 1-ALKMAAR 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 35Stand
09:30ALKMAAR 5-DE DOG 1Gravel
banen 6 en 7
 
KNLTB voorjaar 2020 Dames 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 13Stand
10:00ALKMAAR 2-LANGEDIJK 2Gravel
banen 10,11,12 en 13, dubbels op 10 en 11
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 28Stand
10:00ALKMAAR 3-DE SPATTER 1Gravel
baan 1, 8 en 9, daarna dubbels op banen 8 en 9
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren 17+ Zaterdag - 5e klasse - Afdeling 22Stand
10:00ALKMAAR 7-EGMOND AAN ZEE 3Roodzand Kunstgras
banen 2,3,4 en 5 dubbels op banen 2 en 3
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 28Stand
10:30LANGEDIJK 1-ALKMAAR 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 11Stand
12:00CASTRICUM 1-ALKMAAR 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 23Stand
12:00JULIANADORP 1-ALKMAAR 1Gravel
LET OP: Deze uitnodiging volgt de initiële publicatie van de KNLTB. Wij verwachten dat er nog nodige zal worden gewijzigd door nieuwe maatregelen in het kader van het Corona virus.
 
KNLTB voorjaar 2020 Dames 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 33Stand
14:00ALKMAAR 3-HET GROOTSLAG 1Roodzand Kunstgras
banen 2 en 3
 
KNLTB voorjaar 2020 Dames 17+ Zaterdag - Hoofdklasse - Afdeling 6Stand
14:00ALKMAAR 1-DE HULK 1Gravel
banen 6 en 7
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 29Stand
14:00ALKMAAR 5-WESTERKOGGE 1Roodzand Kunstgras
banen 4 en 5
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 19Stand
14:00BSV 1-ALKMAAR 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 12Stand
14:00ALKMAAR 3-DE GOUW 4Gravel
banen 12 en 13
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 50+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 4Stand
14:00ALKMAAR 1-DE HULSTENAAR 1Gravel
banen 10 en 11
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 48Stand
15:00WARMENHUIZEN 5-ALKMAAR 6Roodzand Kunstgras
Alleen pinbetaling mogelijk
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 7Stand
15:00ALKMAAR 1-DE HOUT 1Gravel
banen 6 en 7
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 20Stand
15:30TULP-OUDKARSPEL 2-ALKMAAR 2Gravel
Onze kantine is cashloos. Dit betekent dat u alleen met Pin kunt betalen
zondag 26 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Zondag - 4e klasse - Afdeling 1Stand
FORTUNA WORMERVEER 1-ALKMAAR 1
 
KNLTB voorjaar 2020 Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 40Stand
BERGEN NH 1-ALKMAAR 2
 
KNLTB voorjaar 2020 Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag - 4e klasse - Afdeling 22Stand
OUDORP 1-ALKMAAR 1
 
KNLTB voorjaar 2020 Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag - 4e klasse - Afdeling 24Stand
09:00DAALMEER 2-ALKMAAR 4Kunstgras
onze kantine is cashloos
 
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel Zondag - 2e klasse - Afdeling 6Stand
10:00ALKMAAR 1-BSV 1Gravel
banen 6 en 7
 
KNLTB voorjaar 2020 Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 40Stand
10:00ALKMAAR 1-DAALMEER 1Gravel
eerst dubbels op 12 en 13, daarna enkels op 10, 11, 12 en 13
 
KNLTB voorjaar 2020 Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag - 4e klasse - Afdeling 19Stand
10:00ALKMAAR 3-KONTAKT 5Roodzand Kunstgras
banen 2, 3, 4 en 5, dubbels op 2 en 3
 
KNLTB voorjaar 2020 Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag - 4e klasse - Afdeling 23Stand
10:00ALKMAAR 2-ASSUMBURG 1Gravel
banen 8, 9, 10 en 11, dubbels op 8 en 9