Competitie uitslagen

Overzicht teams. De TC wenst alle spelers veel plezier in de competitie, Pieter, Annelies, Susan, Francis, Marcel, Ingmar en Linda.

Invallers-competitie-2021

Najaarscompetitie TCA 2021  DINSDAG ochtend

2e kl Di ochtend DD50+  (4DD)

Captain: Alice Voortman

T.C. Alkmaar 1   Afdeling:  1

06-28304019

Ploeggemiddelde 15,66   Uitslagen dames afd 1

voortmanfrielink@gmail.com

10582193

 Nel Huisman

V

8

8

8,9999

8,6842

14839628

 Christa Koning

V

8

7

8,9999

7,1861

13381253

 Annelies Kraakman

V

8

7

8,9999

7,5191

12970069

 Jeanet de Leeuw

V

8

8

8,9999

8,1841

10582959

 Christa Rus

V

8

7

8,9999

7,6428

10583386

 Rina Schrieken-Vos

V

8

7

8,9999

7,8911

12250368

 Alice Voortman

V

8

7

8,9999

7,7087

Najaarscompetitie TCA 2021  WOENSDAG ochtend

Open kl Woe ochtend DD17+  (4DD)

Captain: Mirjan Post

T.C. Alkmaar 1   Afdeling:  1

06-24380120

Ploeggemiddelde 16,93     Uitslagen dames afd 1

mirjanpost@yahoo.com

14390167

 Mirjan Post

V

8

8

8,9999

8,0492

24322903

 Chantal Schouten-ten Have

V

8

8

8,9999

8,6392

36911151

 Monique Theunissen

V

9

9

9,0000

9,0000

36845019

 Jamila Wassink

V

9

9

9,0000

9,0000

20743270

 Eva Warmerdam

V

8

7

8,4124

7,6318

Najaarscompetitie TCA 2021  DONDERDAG avond

2e kl DO avond 8&9  (2Dubbels)

Captain: Lisanne Fabriek

T.C. Alkmaar 1   Afdeling:  34

06-30727673

Ploeggemiddelde 18,05     Uitslagen dames 34

lafabriek@hotmail.com

36129372

 Lisanne Fabriek

V

9

8

9,0000

8,9500

36082317

 Marrion Smit

V

9

9

9,0000

9,0000

19155182

 Floor van Schie

V

8

8

8,9999

9,1666

37479857

 Bryan Oemar

M

9

9

9,0000

9,0000

30692156

 Jeffrey Schäfer

M

8

8

8,9999

8,9999

Najaarscompetitie TCA 2021  VRIJDAG avond

2e kl Vr Avond GD  (DD-HD-2GD)

Captain: Brenda Nootenboom

T.C. Alkmaar 1    Afdeling:  24

06-11411084

Ploeggemiddelde  13,63   Uitslagen gem 24

Bnootenboom78@gmail.com

14162881

 Marian Brand

V

7

6

7,4638

6,4231

26734540

 Jacco de Groot

M

7

7

7,9734

6,9645

27111962

 Niels Wallet

M

7

7

7,3267

7,1133

27396274

 Bert Haarsma

M

8

7

8,9866

6,9279

13523104

 Saskia Kraakman

V

6

6

6,7681

6,5466

26688727

 Brenda Nootenboom

V

7

7

7,6557

6,9093

Najaarscompetitie TCA 2021    ZATERDAG

1e kl  Za H17+  (4HE-2HD)

Captain: Edwin Frans

T.C. Alkmaar 1    Afdeling:  11

06-51452046

Ploeggemiddelde  8,43         Uitslagen heren 11

famfransdekker@kpnmail.nl

13238787

 Daniel Meure

M

4

4

3,9112

4,2225

12397741

 Roeland Mantel

M

3

3

2,0474

3,5908

16599020

 Vincent Smit

M

4

4

3,8764

4,2715

10602658

 Erik van der Poel

M

5

5

4,9329

4,6592

10634231

 Roy Boontje

M

3

4

3,3699

3,9798

26844451

 Jordy Schifferstein

M

4

5

4,0508

5,3130

10582002

 Edwin Frans

M

6

5

5,6505

5,1055

2e kl  Za H17+  (4HE-2HD)

Captain: Robbert Heeremans

T.C. Alkmaar 2    Afdeling:  16

06-17768126

Ploeggemiddelde  10,28       Uitslagen heren 16

rjheeremans@hotmail.com

 23565578

 Robbert Heeremans

M

5

5

4,7158

4,8446

 23859350

 Jurgen Treffers

M

6

5

5,8451

5,3476

 15230589

 Andrew Knufman

M

5

5

5,0000

5,0000

 25169343

 Matthieu Kamp

M

5

6

4,7553

5,6278

3e kl  Za H17+  (4HE-2HD)

Captain: Joppe Andriessen

T.C. Alkmaar 3    Afdeling:  42

06-28490851

Ploeggemiddelde 13,05      Uitslagen heren 42

joppe.andriessen@gmail.com

18153488

 Joppe Andriessen

M

7

6

6,8137

6,1579

21638136

 Werner Ulrich

M

6

6

5,7735

5,8153

29068762

 Erik Krijnen

M

5

6

5,4851

6,1278

14576597

 David Boekel

M

7

6

7,1326

6,1526

27687864

 Rob Doeswijk

M

6

6

5,9269

6,2795

19268130

 Robert Smolenaars

M

6

6

6,6276

6,2013

36702692

 Wolfgang Länging

M

7

9

7,8439

9,0000

5e kl  Za H17+  (4HE-2HD)

Captain: Sander Willemse

T.C. Alkmaar 4    Afdeling:  19

06-30572598

Ploeggemiddelde 17,07      Uitslagen heren 19

sanderwillemsehhw@hotmail.com

35723459

 Wesley van Dijk

M

8

8

8,8562

8,6420

35275855

 Nick van Dijk

M

8

9

8,6584

9,0000

31211496

 Marcel Berghuis

M

8

8

8,9738

8,8825

16437888

 Jorran Erftemeijer

M

7

8

7,9142

8,2198

35722657

 Sander Willemse

M

8

8

8,0429

8,1573

2e kl  Za HD17+  (4HD)

Captain: René Hoogland

T.C. Alkmaar 1    Afdeling:  10

06-50514065

Ploeggemiddelde 12,61    Uitslagen heren 10

hoogland.rene@gmail.com

 17536537

 Rene Hoogland

M

 6

7

6,5519

6,7511

 10582649

 Frank Nijssen

M

6

6

6,4370

5,8881

 11680741

 Joep Koelman

M

 6

 6

6,5171

6,1335

 13173375

 Wouter Hensbergen

M

5

6

4,7726

5,9067

 25892479

 Pim Botterman

M

 7

6

7,7216

6,7483

 14297868

 Leon Rietdijk

M

7

6

7,4239

6,4061

Hfdkl Za D17+  (4DE-2DD)

Captain: Marleen Duijves

T.C.Alkmaar 1     Afdeling:  8

06-13738765

Ploeggemiddelde 11,02     Uitslagenhoofdklasse8

m.duijves@gmail.com

10582797

 Anouk van de Pol

V

5

5

5,2610

5,5635

10583513

 Francis Wesseling

V

4

5

4,8883

5,6405

11543892

 Marleen Duijves

V

4

5

4,2813

5,3344

21512086

 Susanne Koopman-de Roos

V

6

3

6,0996

3,7394

18019749

 Esther Wolda

V

7

6

7,7936

6,6523

10603859

 Fleur Ykel

V

5

5

5,8013

5,0443

1e kl Za D17+   (4DE-2DD)

Captain: Jessica Overtoom

T.C. Alkmaar 2     Afdeling:  6

06-48368184

Ploeggemiddelde  12,08       Uitslagen dames 6

overtoom7@hotmail.com

21558310

 Jessica Overtoom

V

6

6

6,4419

5,9348

23608013

 Bo Kager

V

7

6

7,1516

6,0000

17931452

 Janine Pirovano

V

6

6

6,8813

6,4619

25569732

 Pauline Boontjes

V

5

4

4,2897

4,8684

22207244

 Francis Folkers

V

5

5

6,4419

5,9348

3e kl Za D17+  (4DE-2DD)

Captain: Melissa Braas

T.C. Alkmaar 3    Afdeling:  16

06-44010189

Ploeggemiddelde  18,30      Uitslagen dames 16

melissabraas@hotmail.com

12694347

 Melissa Braas

V

9

8

9,3900

8,9944

31756921

 Malou Smit

V

8

8

9,3833

9,2413

36683787

 Leonie van Schagen

V

9

9

9,0000

9,0000

36695688

 Martine Janssen

V

9

9

9,0000

9,0000

29988950

 Kathalijne Keizer

V

8

8

9,1751

9,3124

Hfdkl Za Gemengd   (HE-DE-GD-HD-DD)

Captain: Desi van der Haas

T.C. Alkmaar 1      Afdeling:  6

06-42805550

Ploeggemiddelde  8,62    Uitslagen hoofdklasse6

desihaas88@gmail.com

15005100

Desi van der Haas

V

3

5

3,5911

5,3054

18057446

Marloes Dijkmans

V

5

3

4,9254

3,1903

18996337

Ilse van den Reek

V

5

4

5,0779

4,7577

16118545

Chris de Waard

M

4

4

3,9214

4,0158

20303904

Johan van der Sluijs

M

4

4

4,1563

4,1607

3e kl Za G17+ (HE-DE-GD-HD-DD)

Captain: Linda Poelsma-Ofman

T.C. Alkmaar 2    Afdeling:  20

06-50816578

Ploeggemiddelde 14,06Uitslagen gemengd 20

lindapoelsma@gmail.com

23236728

Linda Poelsma-Ofman

V

8

6

8,6427

6,8832

24679844

Elaine Kamp

V

7

7

7,4360

7,3098

14665077

Amber de Goede

V

5

4

5,1625

4,2919

12227048

Floris Folkers

M

8

7

8,3401

7,0645

21174644

Rick Baltus

M

7

7

6,8102

7,3282

12969907

Marco de Ronde

M

7

7

7,7917

7,2842

3e kl Za G17+ (HE-DE-GD-HD-DD)

Captain: Lynn Verstappen

T.C. Alkmaar 3   Afdeling:  18

06-52356978

Ploeggemiddelde 14,19 Uitslagen gemengd 18

lynn-joyce@hotmail.com

18125778

Lynn Verstappen

V

6

5

6,3096

5,7775

19602944

Dorien Hofman

V

8

6

8,2050

6,1730

18125751

Lars Verstappen

M

7

7

7,0643

6,8350

23234490

Sander Douma

M

7

7

7,6425

7,6815

19174861

Milou van Meurs

V

7

6

6,9061

6,6189

21336644

Huib Noort

M

7

7

7,6589

7,0604

16528689

Renee Stoop

V

8

7

8,3552

7,0577

4e kl Za G17+ (HE-DE-GD-HD-DD)

Captain: Christiaan Brouwer

T.C. Alkmaar 4   Afdeling:  37

06-23400309

Ploeggemiddelde 17,94 Uitslagen gemengd 37

christiaan@brouwer-web.nl

35311959

Anouk Smit-Whien

V

9

9

9,1839

9,5109

35597054

Annelies Schoo

V

9

8

9,1849

8,5343

18098460

Mark Hoogervorst

M

8

8

8,9999

8,9999

18703771

Edwin Merkus

M

9

8

8,9451

8,9105

28498534

Krijn Postma

M

8

8

8,9271

8,6666

15666603

Sander van der Slikke

M

8

8

8,9999

8,6055

25396706

Christiaan Brouwer

M

8

8

8,9999

8,6331

31066216

Edith Bakker           inval

V

8

8

9,7218

8,6197

36082317

Marrion Smit          inval

V

9

9

9,0000

9,0000

4e kl Za G17+ (HE-DE-GD-HD-DD)

Captain: Patrick Bood

T.C. Alkmaar 5   Afdeling:  16

06-12751581

Ploeggemiddelde  18,35  Uitslagen gemengd 16

patrick_Bood@hotmail.com

36564001

Patrick Bood

M

9

9

9,0000

9,0000

36491896

Nico van Leeuwen

M

9

9

9,0000

9,8340

36464287

Teun Oerlemans

M

9

9

9,1667

9,3134

36129372

Lisanne Fabriek

V

9

8

9,0000

8,9500

21307407

Annelot van Meurs

V

8

9

8,9999

9,5150

36564036

Ismay Ko

V

9

9

9,0000

9,3301

3e kl Za GD17+ (DD-HD-2GD)

Captain: Suzanne Kuijpers-Niesten

T.C. Alkmaar 1   Afdeling:  20

06-42094809

Ploeggemiddelde 14,63 Uitslagen gemengd 20

suzanne.niesten@hotmail.com

30923123

Suzanne Kuijpers-Niesten

V

8

8

9,4010

8,1402

10615679

Barbara Kranenburg

V

8

6

8,3833

6,4946

20807007

Dennis de Voogd

M

7

7

7,2056

7,4524

11739673

Herman Kuijt

M

8

7

8,0156

6,9269

19046839

Gerard Tool-Kranenburg

M

8

7

8,7281

7,0917

17609356

Antonella Vignale

V

8

7

8,6725

7,7799

4e kl Za GD17+ (DD-HD-2GD)

Captain: Stephanie Nijdam

T.C. Alkmaar 2   Afdeling:  27

06-81801861

Ploeggemiddelde  15,83  Uitslagen gemengd 27

Steef2187@live.nl

29786924

Alexander van Schooneveld

M

8

7

8,8284

7,6465

22312935

Mark Vlaanderen

M

8

8

9,1832

9,1088

30669596

John Brakenhoff

M

8

8

8,8405

8,4678

13960873

Anne van Goethem

V

7

7

7,8859

7,8948

14419408

Jolanda Bakker

V

8

7

8,9999

7,8366

19602839

Stephanie Nijdam

V

7

6

7,3063

6,5322

Najaarscompetitie TCA 2021  ZONDAG

4e kl ZO Gemengd (2DE-2HE-DD-HD-2GD)

Captain: Sophie Nijssen

T.C. Alkmaar 1    Afdeling:  4

06-12465285

Ploeggemiddelde 11,15 Uitslagen gemengd 4

nijssen.sophie@gmail.com

25485725

Sophie Nijssen

V

5

5

5,6427

5,2496

26684349

Indy Meijer

V

6

6

5,9252

6,0025

21843074

Rogier Arends

M

5

5

5,0372

4,8251

29314453

Thijs Bakker

M

6

6

6,4928

6,6940

25485717

Jonathan Rep

M

5

3

5,0372

4,8251

6e kl ZON Heren (4HE-2HD)

Captain: Max Admiraal

T.C. Alkmaar 1   Afdeling:  3

06-40242597

Ploeggemiddelde 14,07   Uitslagen heren 3

maxadmiraal25@gmail.com

30543401

Bas Kampman

M

7

6

7,9808

6,5840

16191064

Emile Gronsfelt

M

6

7

5,9412

7,1625

20214685

Nick Kramer

M

8

6

8,7689

6,5316

22846387

Johan Haringhuizen

M

7

7

7,9226

7,6543

14060604

Frank van der Ploeg

M

7

6

7,3878

6,4024

12019437

Rogier Bunink

M

7

6

7,5451

6,4712

23489065

Max Admiraal

M

6

6

5,9523

6,1656

6e kl ZON Heren (4HE-2HD)

Captain: Luc Pierre

T.C. Alkmaar 2   Afdeling:  6

06-11138428

Ploeggemiddelde 15,42      Uitslagen heren 6

luc_pierre@outlook.com

36511005

Jesse Kroon

M

7

9

5,7891

6,8587

20681275

Mats Koelman

M

8

8

8,6170

8,1341

36458899

Freek Boersma

M

8

9

8,5737

9,3930

27083748

Bonne Meinicke

M

8

8

8,9999

8,9999

20263686

Luc Pierre

M

8

8

7,9209

6,3440

35775645

Joep Hulskes

M

7

7

6,2676

6,5958

7e kl ZON Heren (4HE-2HD)

Captain: William van Schooneveld

T.C. Alkmaar 3   Afdeling:  14

06-29907222

Ploeggemiddelde 15,61  Uitslagen heren 14

william@schooneveld.com

29879000

William van Schooneveld

M

7

8

7,7959

8,1817

35084871

Sem Teeken

M

7

7

7,6985

7,8673

29836220

Jesper van Hoven

M

7

7

7,1350

7,2798

30137098

Julian Peerdeman

M

7

8

7,8320

8,0881

29045576

Finn Hurts

M

8

8

8,0328

8,1402

 

///////////////////////////////////////////////////////////////

 

Najaarscompetitie TCA 2021  ZONDAG

Junioren Geel en Groen

2ekl ZO Gem 13 tm 17 (2DE-2HE-DD-HD-GD)

Captain: Tim Schomaker

T.C. Alkmaar 1    Afdeling:  20

06-30109984

Ploeggemiddelde 18,12    Uitslagen afd 20

majella.peter@online.nl

29045568

Tim Schomaker

M

8

8

8,4410

8,5482

31896707

Santiago Dekker

M

8

8

8,8924

9,2684

30900743

Kiran van Caspel

M

8

8

9,2078

9,0701

35777214

Silke Treur

V

9

9

9,3045

9,4053

35783206

Aniek Passchier

V

9

9

9,3185

9,7001

36304387

Tes Rouwhorst

V

8

8

8,9805

8,8441

31843395

Nola Hayes

V

8

8

9,0000

9,0000

36689785

Nina Smit

V

9

9

9,0000

9,0000

2e kl  Junioren 11 tm 14 jaar (4E-2D)

Captain: Noah Wassink

T.C. Alkmaar 1   Afdeling:  11

06-82508282

Ploeggemiddelde 17,44 Uitslagen afd 11

noahwassink08@gmail.com

31309585

Noah Wassink

M

8

8

8,4707

8,9478

30899737

Nik Jansen

M

8

8

8,8838

8,6628

35609044

Anton Carlsson

M

8

9

8,3003

8,9739

31888321

Sarah van Bruggen

V

8

8

8,7164

8,9506

35387815

Daphne Ursem

V

9

8

8,9077

8,6407

30020573

Lisa Kuijpers

V

8

8

8,5913

8,5726

3e kl  Junioren 11 tm 14 jaar (4E-2D)

Captain: Anniek van Ouwerkerk

T.C. Alkmaar 2   Afdeling:  27

06-53792907

Ploeggemiddelde 18,18 Uitslagen afd 27

anniek@vanouwerkerk.me

30492416

Anniek van Ouwerkerk  3x

V

8

8

8,5898

8,6796

31613209

Isa Pieneman

V

8

8

9,7499

8,9911

31891810

Janne Nanne

V

8

8

9,3704

9,2927

31184065

Kylian Vink

M

8

8

9,4168

9,0360

31161839

Jort van Hoven

M

8

8

8,9330

9,4552

31843409

Nick Brakenhoff

M

8

8

8,8333

8,8922

31493785

Ot van Driel   ????

M

8

8

8,9999

8,9999

4e kl  Junioren 11 tm 14 jaar (4E-2D)

Captain: Luuk Hes

T.C. Alkmaar 3   Afdeling:  29

06-51977300

Ploeggemiddelde 18,74 Uitslagen afd 29

m.hesdekker@upcmail.nl

35732504

Luuk Hes

M

9

9

9,3054

9,7747

36547476

Max Kenton

M

9

9

9,3532

9,4592

36880493

Koos Kapteijn

M

9

9

9,0000

9,0000

36128465

Johan van Hulzen

M

9

9

9,8362

9,6006

37312863

Dante Shearman

M

9

9

9,1667

9,1810

GROEN 1   (4E-2D)

Captain: Emily Meure

T.C. Alkmaar 1   Afdeling:  38

06-53296369

Ploeggemiddelde 18,09 Uitslagen groen afd 38

danielmeure@gmail.com

30748852

Emily Meure

V

8

8

8,4483

9,1666

35723483

Paul-Arthur Geuvers

M

9

9

8,7639

9,1606

36256633

Ruben Schuit

M

9

9

9,0966

8,8078

31505740

Tom Koort

M

8

8

9,1666

9,1666

31169988

Daniel Zendveldt

M

8

8

9,3488

9,3406

 

INVALLERS

Junioren

       

J17 & G14

Mika van Leijen   

       

M17

Dionne van der Velden

       

M17

Ditte van Houten

       

J17 & G14

Tim Brakenhoff

       

M17

Nadine de Vries

       

J17

Alexander Wingelaar

       

G14

Bobby Nomen

       
           

Voor invallen altijd eerst kontakt opnemen met Marcel of Ingmar

 

Competitie 2021