Competitie 2020

ivm nieuwe corona regels zijn vanaf 14 oktober de competitie wedstrijden gestopt. Vrij spelen mer max 4 personen mag wel

Avondcompetitie regels spelen-op-tijd

Competitie
Na afloop van de laatste wedstrijd verlaat iedereen zo snel mogelijk het park. De kleedkamers en toiletten van het clubhuis zijn gesloten.

Zaterdag competitie baanindeling

Zondag competitie baanindeling oranje geel groen mix1 download

KNLTB-Tennisspelregels, reglement en wedstrijdbulletin 2020
 

Competitie TCA 2020  DINSDAG

Dames Dubbel 50+   (4DD)

uiCaptain: Alice Voortman

T.C. Alkmaar 1

Klasse:  2e                Afdeling:    1

06-28304019

 Aanvangstijden en uitslagen

voortmanfrielink@gmail.com

14839628

Christa Koning

V

8

8

13381253

Annelies Kraakman

V

8

7

12970069

Jeanet de Leeuw

V

8

7

10582193

Nel Huisman

V

8

8

10582959

Christa Rus

V

8

8

10583386

Rina Schrieken

V

8

8

12250368

Alice Voortman

V

8

8

Competitie TCA 2020  DONDERDAG

8/9 tennis (2 Dubbels)

Captain: Marrion Smit

T.C. Alkmaar 1

Klasse:  2e              Afdeling:    4

06-25236922

 Aanvangstijden en uitslagen

marrionsmit@upcmail.nl

36082317

Marrion Smit

V

9

9

30692156

Jeffrey Schäfer

M

8

8

36337382

Maxime Gerber

V

9

9

36129372

Lisanne Fabriek

V

9

9

Competitie TCA 2020    ZATERDAG

Heren 17+ (4HE-2HD)

Captain: Edwin Frans

T.C. Alkmaar 1

Klasse:    1e            Afdeling:  12

06-51452046

 Aanvangstijden en uitslagen

famfransdekker@kpnmail.nl

13238787

Daniel Meure

M

4

4

12397741

Roelant Mantel

M

2

3

10634231

Roy Boontje

M

3

3

10602658

Erik van de Poel

M

4

4

10582002

Edwin Frans

M

6

5

Heren 17+ (4HE-2HD)

Captain: Robbert Heeremans

T.C. Alkmaar 2

Klasse:   3e             Afdeling:    18

06-17768126

 Aanvangstijden en uitslagen

rjheeremans@hotmail.com

23859350

Jurgen Treffers

M

6

5

11423315

Gunnar Zitter

M

6

5

15230589

Andrew Knufman

M

6

6

23565578

Robbert Heeremans

M

5

5

15005003

Sander Hewitt

M

6

5

25169343

Matthieu Kamp

M

5

5

13041444

Joost Kok

M

7

6

Heren 17+ (4HE-2HD)

Captain: Joppe Andriessen

T.C. Alkmaar 3

Klasse:  3e             Afdeling:    19

06-28490851

 Aanvangstijden en uitslagen

joppe.andriessen@gmail.com

21638136

Werner Ulrich

M

 6

5

29068762

Erik Krijnen

M

5

 6

14576597

David Boekel

M

7

6

16153488

Joppe Andriessen

M

6

6

19268130

Robert Smolenaars

M

7

6

27687864

Rob Doeswijk

M

6

6

Heren 17+ (4HE-2HD)

Captain: Mees Tromp

T.C. Alkmaar 4

Klasse:  5e              Afdeling:    17

06-23889231

 Aanvangstijden en uitslagen

mees_tromp@outlook.com

35722657

Sander Willemse

M

8

8

16437888

Jorran Erftemeijer

M

8

8

35275855

Nick van Dijk

M

9

9

35723459

Wesley van Dijk

M

9

9

31211496

Marcel Berghuis

M

8

8

35772042

Mees Tromp

M

9

9

Heren Dubbel17+ (4HD)

Captain: René Hoogland

T.C. Alkmaar 1

Klasse:   2e               Afdeling:    16

06-50514065

 Aanvangstijden en uitslagen

hoogland.rene@gmail.com

 11680741

Joep Koelman

M

 6

 6

10582649

Frank Nijssen

M

 6

 6

25892479

Pim Botterman

M

7

6

 13173375

Wouter Hensbergen

M

6

6

14297868

Leon Rietdijk

M

7

7

12970026

Frank Kamp

M

6

6

 17536537

Rene Hoogland

M

 6

 6

Gemengd Dubbel 17+ (DD-HD-2GD)

Captain: Suzanne Kuijpers-Niesten

T.C. Alkmaar 1

Klasse: 3e              Afdeling:    15

06-42094809

 Aanvangstijden en uitslagen

Suzanne.niesten@hotmail.com

30923123

Suzanne Kuijpers

V

8

8

10615679

Barbara Kranenburg

V

8

6

20807007

Dennis de Voogd

M

7

6

11739673

Herman Kuijt

M

7

7

19046839

Gerard Tool

M

8

7

12426156

Eric Hensen

M

7

7

Gemengd Dubbel 17+ (DD-HD-2GD)

Captain: José Lankhorst

T.C. Alkmaar 2

Klasse: 3e               Afdeling:    33

06-12773825

 Aanvangstijden en uitslagen

joselankhorts@hotmail.com

16154916

André Lankhorst

M

8

6

16190351

Joep vd Velden

M

8

8

18729916

Arno Soomers

M

8

7

18729924

Saskia Soomers

V

8

7

15488535

Bernadette vd Velden

V

8

7

15488527

José Lankhorst

V

8

7

Gemengd Dubbel 17+ (DD-HD-2GD)

Captain: Stephanie Nijdam

T.C. Alkmaar 3

Klasse:  4e              Afdeling:    20

06-81801861

 Aanvangstijden en uitslagen

steef2187@live.nl

13960873

Anne van Goethem

V

7

7

19602839

Stephanie Nijdam

V

7

7

22312935

Mark Vlaanderen

M

8

8

29786924

Alexander van Schooneveld

M

8

7

14419408

Jolanda Bakker

V

8

8

16138384

Daan Stam

M

8

8

Gemengd 17+ (DE-HE-GD-DD-HD)

                Captain: Desi van der Haas

T.C. Alkmaar 1

Klasse:  Hoofdklasse    Afdeling:   7

06-42805550

 Aanvangstijden en uitslagen

desihaas88@gmail.com

15005100

Desi van der Haas

V

3

4

18057446

Marloes Dijkmans

V

4

3

16118545

Chris de Waard

M

5

4

20303904

Johan van der Sluis

M

4

5

20084269

Jeroen Tesselaar

M

5

4

14872358

Lina Yu

V

4

4

Gemengd 17+ (DE-HE-GD-DD-HD)

               Captain: Linda Poelsma

T.C. Alkmaar 2

Klasse:  3e              Afdeling:    42

06-50816578

 Aanvangstijden en uitslagen

lindapoelsma@gmail.com

23236728

Linda Poelsma

V

8

7

16374061

Nadine vd Luijtgaarden

V

7

7

16977912

Lisanne van Zanten

V

6

6

12227048

Floris Folkers

M

8

7

18883028

Laurent Sikkens

M

8

8

21130752

Toine Wilke

M

7

7

Gemengd 17+ (DE-HE-GD-DD-HD)

Captain: Lynn Verstappen

T.C. Alkmaar 3

Klasse:  3e              Afdeling:   33

06-52356978

 Aanvangstijden en uitslagen

lynn-joyce@hotmail.com

18125778

Lynn Verstappen

V

7

7

18125751

Lars Verstappen

M

7

7

19602944

Dorien Hofman

V

7

6

21336644

Huib Noort

M

8

6

19174861

Milou Meurs

V

7

7

23234490

Sander Douma

M

7

7

Gemengd 17+ (DE-HE-GD-DD-HD)

Captain: Christiaan Brouwer

T.C. Alkmaar 4

Klasse:  4e              Afdeling:    30

06-23400309

 Aanvangstijden en uitslagen

christiaan@brouwer-web.nl

25396706

Christiaan Brouwer

M

8

8

18703771

Edwin Merkus

M

8

8

35311959

Anouk Smit

V

9

9

35314745

Margot Zijlmans

V

9

9

20722370

Kirstie Leurs

V

8

8

28498534

Krijn Postma

M

8

8

Gemengd 17+ (DE-HE-GD-DD-HD)

Captain: Jan Bevaart

T.C. Alkmaar 5

Klasse:  4e              Afdeling:    29

06-23466819

 Aanvangstijden en uitslagen

jan.bevaart@gmail.com

31066216

Edith Bakker

V

8

8

15813010

Dewi van Egmond

V

8

8

15705099

Colette van Doorn

V

8

8

20798261

Lousa Hsu

V

8

8

19852088

Jan Bevaart

M

8

8

30669596

John Brakenhoff

M

8

8

1791052

Tim van Amstel

M

8

8

31266916

Joost Vernooij

M

8

8

Competitie TCA 2020  ZONDAG LANDELIJK

Gemengd   (2DE-2HE-DD-HD-2GD)

Captain: Sophie Nijssen

T.C. Alkmaar 1

Klasse: 4e                  Afdeling:    3

06-12465285

 Aanvangstijden en uitslagen

nijssen.sophie@gmail.com

25485725

Sophie Nijssen

V

5

5

25429965

Daphne Kamp

V

4

4

26549735

Yalissa Hamerling

V

5

5

        25569732

Pauline Boontjes

       V      5      5

27626172

Mats Bredschneijder

M

3

5

25485717

 

Jonathan Rep

M

5

5