Voorjaarscompetitie 2020

Voorjaarscompetitie-uitgesteld naar begin mei

Digitale-teamopstelling-invoeren

knltb.nl/competitiereglement2020

Competitie reglement 2020 pdf

Dames Dubbel 50+   (4DD) dinsdagochtend

Captain: Alice Voortman

T.C. Alkmaar 1

Klasse:  2e                Afdeling:    2

06-28304019

 Uitslagen 2e klasse afdeling 2

voortmanfrielink@gmail.com

14839628

Christa Koning

V

8

8

13381253

Annelies Kraakman

V

8

7

12970069

Jeanet de Leeuw

V

8

7

10582193

Nel Huisman

V

8

8

10582959

Christa Rus

V

8

8

10583386

Rina Schrieken

V

8

8

12250368

Alice Voortman

V

8

8

Voorjaarscompetitie TCA 2020  DONDERDAG

8/9 tennis (2 Dubbels)

Captain: Marrion Smit

T.C. Alkmaar 1

Klasse:  2e              Afdeling:    26

06-25236922

 Uitslagen 2e klasse afdeling 26

marrionsmit@upcmail.nl

36082317

Marrion Smit

V

9

9

30692156

Jeffrey Schäfer

M

8

8

36129372

Lisanne Fabriek

V

9

9

Voorjaarscompetitie TCA 2020  VRIJDAG

HD50+  (4HD)

Captain: Frans Kee

T.C. Alkmaar 1

Klasse: 1e                   Afdeling:  4

06-21234189

 Uitslagen 1e klasse afdeling 4

f.kee8@upcmail.nl

12079413

Joost Floor

M

8

7

11623470

John Bosman

M

8

7

12682608

Ben van Langen

M

8

7

10583637

Peter Zorge

M

8

7

10582053

Jan Gagel

M

8

7

11987944

Frans Kee

M

8

7

HD50+  (4HD)

Captain: Nico Poelsma

T.C. Alkmaar 2

Klasse:    1e              Afdeling:    3

06-40507315

 Uitslagen 1e klasse afdeling 3

nicopoelsma@gmail.com

27781798

Rob van Roon

M

8

7

28898931

Jos Bruggink

M

8

7

14152622

Willem Hoeben

M

8

8

23236701

Nico Poelsma

M

8

8

Dames Dubbel (4DD)

Captain: Alice Voortman

T.C. Alkmaar 1

Klasse:  2e                Afdeling:    3

06-28304019

 Uitslagen 2e klasse afdeling 3

voortmanfrielink@gmail.com

14839628

Christa Koning

V

8

8

13381253

Annelies Kraakman

V

8

7

12970069

Jeanet de Leeuw

V

8

7

10582193

Nel Huisman

V

8

8

10582959

Christa Rus

V

8

8

10583386

Rina Schrieken

V

8

8

12250368

Alice Voortman

V

8

8

Voorjaarscompetitie TCA 2020    ZATERDAG

Heren 17+ (4HE-2HD)

Captain: Edwin Frans

T.C. Alkmaar 1

Klasse:    1e            Afdeling:   23

06-51452046

 Uitslagen1e klasse afdeling 23

famfransdekker@kpnmail.nl

13238787

Daniel Meure

M

4

4

12397741

Roelant Mantel

M

2

3

10634231

Roy Boontje

M

3

3

10602658

Erik van de Poel

M

4

4

10582002

Edwin Frans

M

6

5

Heren 17+ (4HE-2HD)

Captain: Sam van Rijsewijk

T.C. Alkmaar 2

Klasse:  2e             Afdeling:    29

06-81227067

 Uitslagen 2e klasse afdeling 29

sam.rijsewijk@gmail.com

24975885

Sam van Rijsewijk

M

4

5

25146629

Ward Dzialiner

M

4

5

25783696

Tijn Schrickendanz

M

6

6

28270851

Ingmar Schaaper

M

5

4

25034855

Isodoor Stuifbergen

M

6

5

Heren 17+ (4HE-2HD)

Captain: Pieter Laan

T.C. Alkmaar 3

Klasse:  2e              Afdeling:   12

06-20440419

 Uitslagen 2e klasse afdeling 12

pieter.laan10@gmail.com

13318853

Joost Jonker

M

4

5

13587838

Pieter Laan

M

5

5

13015001

Arjan de Graaff

M

4

5

10422838

Henk-Jan de Bruin

M

5

5

22559914

Martijn Schuijt

M

5

5

12526673

Sander Weismuller

M

5

5

12021199

Wouter Schuijt

M

6

5

Heren 17+ (4HE-2HD)

Captain: Robbert Heeremans

T.C. Alkmaar 4

Klasse:   3e             Afdeling:    31

06-17768126

 Uitslagen 3e klasse afdeling 31

rjheeremans@hotmail.com

23859350

Jurgen Treffers

M

6

5

11423315

Gunnar Zitter

M

6

5

15230589

Andrew Knufman

M

6

6

23565578

Robbert Heeremans

M

5

5

15005003

Sander Hewitt

M

6

5

25169343

Matthieu Kamp

M

5

5

13041444

Joost Kok

M

7

6

Heren 17+ (4HE-2HD)

Captain: Joppe Andriessen

T.C. Alkmaar 5

Klasse:  3e             Afdeling:    35

06-28490851

 Uitslagen 3e klasse afdeling 35

joppe.andriessen@gmail.com

21638136

Werner Ulrich

M

 6

5

29068762

Erik Krijnen

M

5

 6

14576597

David Boekel

M

7

6

16153488

Joppe Andriessen

M

6

6

27687864

Rob Doeswijk

M

6

6

Heren 17+ (4HE-2HD)

Captain: Nico van der Schaaf

T.C. Alkmaar 6

Klasse:  4e             Afdeling:    48

06-13212878

 Uitslagen 43 klasse afdeling 48

nicovdschaaf@gmail.com

22846387

Johan Haringhuizen

M

7

7

13884263

Nico van der Schaaf

M

7

7

30543401

Bas Kampman

M

7

6

16191064

Emile Gronsfelt

M

6

7

31079962

Gijs Barendrecht

M

8

7

14060604

Frank van der Ploeg

M

7

6

Heren 17+ (4HE-2HD)

Captain: Mees Tromp

T.C. Alkmaar 7

Klasse:  5e              Afdeling:    22

06-23889231

 Uitslagen 5e klasse afdeling 22

mees_tromp@outlook.com

35722657

Sander Willemse

M

8

8

16437888

Jorran Erftemeijer

M

8

8

35275855

Nick van Dijk

M

9

9

35723459

Wesley van Dijk

M

9

9

31211496

Marcel Berghuis

M

8

8

35772042

Mees Tromp

M

9

9

Heren Dubbel17+ (4HD)

Captain: René Hoogland

T.C. Alkmaar 1

Klasse:   2e               Afdeling:    7

06-50514065

 Uitslagen 2e klasse afdeling 7

hoogland.rene@gmail.com

 11680741

Joep Koelman

M

 6

 6

10582649

Frank Nijssen

M

 6

 6

25892479

Pim Botterman

M

7

6

 13173375

Wouter Hensbergen

M

6

6

14297868

Leon Rietdijk

M

7

7

12970026

Frank Kamp

M

6

6

 17536537

Rene Hoogland

M

 6

 6

Heren Dubbel 50+ (4HD)

Captain: Frank Switzer

T.C. Alkmaar 1

Klasse:   2e               Afdeling:    4

06-28054803

 Uitslagen 2e klasse afdeling 4

frankswitzer@telfort.nl

13262726

Leo van der Ploeg

M

7

7

14781654

Jaap Switzer

M

7

7

13420313

Erwin Dekker

M

8

7

10615555

Eric Koch

M

8

7

15048020

Peter Poppenk

M

7

7

18764134

Frank Switzer

M

7

7

Dames 17+ (4DE-2DD)

Captain: Fleur Ykel

T.C. Alkmaar 1

Klasse: Hoofdklasse    Afdeling:  6

06-43492081

 Uitslagen hoofdklasse afdeling 6

fleurykelprive@gmail.com

10582797

Anouk van de Pol

V

5

5

10583513

Francis Wesseling

V

4

5

10603859

Fleur Ykel

V

5

5

21512086

Susanne Koopman

V

6

3

11543892

Marleen Duijves

V

4

5

Dames 17+ (4DE-2DD)

Captain: Jessica Overtoom

T.C. Alkmaar 2

Klasse:   1e          Afdeling:   13

06-48368184

 Uitslagen 1e klasse afdeling 13

         overtoom7@hotmail.com

21558310

Jessica Overtoom

V

6

6

23608013

Bo Kager

V

7

6

17931452

Janine Pirovano

V

6

6

26688727

Brenda Nootenboom

V

7

6

14162881

Marian Brand

V

7

6

13523104

Saskia Kraakman

V

6

6

Dames 17+ (4DE-2DD)

Captain: Melissa Braas

T.C. Alkmaar 3

Klasse: 3e                Afdeling:  33

06-44010189

 Uitslagen 3e klasse afdeling 33

melissabraas@hotmail.com

31843506

Eva van der Plas

V

9

8

12694347

Melissa Braas

V

9

9

35528036

Joske Gravemaker

V

9

8

31756921

Malou Smit

V

9

8

Gemengd Dubbel 17+ (DD-HD-2GD)

Captain: Suzanne Kuijpers-Niesten

T.C. Alkmaar 1

Klasse: 3e              Afdeling:    19

06-42094809

 Uitslagen 3e klasse afdeling 19

Suzanne.niesten@hotmail.com

30923123

Suzanne Kuijpers

V

8

8

10615679

Barbara Kranenburg

V

8

6

20807007

Dennis de Voogd

M

7

6

11739673

Herman Kuijt

M

7

7

19046839

Gerard Tool

M

8

7

12426156

Eric Hensen

M

7

7

Gemengd Dubbel 17+ (DD-HD-2GD)

Captain: José Lankhorst

T.C. Alkmaar 2

Klasse: 3e               Afdeling:    20

06-12773825

 Uitslagen 3e klasse afdeling 20

joselankhorts@hotmail.com

16154916

André Lankhorst

M

8

6

16190351

Joep vd Velden

M

8

8

18729916

Arno Soomers

M

8

7

18729924

Saskia Soomers

V

8

7

15488535

Bernadette vd Velden

V

8

7

15488527

José Lankhorst

V

8

7

Gemengd Dubbel 17+ (DD-HD-2GD)

Captain: Stephanie Nijdam

T.C. Alkmaar 3

Klasse:  4e              Afdeling:    11

06-81801861

 Uitslagen 4e klasse afdeling 11

steef2187@live.nl

13960873

Anne van Goethem

V

7

7

19602839

Stephanie Nijdam

V

7

7

22312935

Mark Vlaanderen

M

8

8

29786924

Alexander van Schooneveld

M

8

7

14419408

Jolanda Bakker

V

8

8

16138384

Daan Stam

M

8

8

Gemengd 17+ (DE-HE-GD-DD-HD)

                Captain: Desi van der Haas

T.C. Alkmaar 1

Klasse:  Hoofdklasse    Afdeling:   6

06-42805550

 Uitslagen Alkmaar 1 hoofdklasse afdeling 6

desihaas88@gmail.com

15005100

Desi van der Haas

V

3

4

18057446

Marloes Dijkmans

V

4

3

16118545

Chris de Waard

M

5

4

20303904

Johan van der Sluis

M

4

5

14872358

Lina Yu

V

4

4

Gemengd 17+ (DE-HE-GD-DD-HD)

               Captain: Linda Poelsma

T.C. Alkmaar 2

Klasse:  3e              Afdeling:    29

06-50816578

 Uitslagen 3e klasse afdeling 29

lindapoelsma@gmail.com

23236728

Linda Poelsma

V

8

7

16374061

Nadine vd Luijtgaarden

V

7

7

16977912

Lisanne van Zanten

V

6

6

12227048

Floris Folkers

M

8

7

21130752

Toine Wilke

M

7

7

Gemengd 17+ (DE-HE-GD-DD-HD)

Captain: Lynn Verstappen

T.C. Alkmaar 3

Klasse:  3e              Afdeling:   28

06-52356978

 Uitslagen 3e klasse afdeling 28

lynn-joyce@hotmail.com

18125778

Lynn Verstappen

V

7

7

18125751

Lars Verstappen

M

7

7

19602944

Dorien Hofman

V

7

6

21336644

Huib Noort

M

8

6

19174861

Milou Meurs

V

7

7

23234490

Sander Douma

M

7

7

Gemengd 17+ (DE-HE-GD-DD-HD)

Captain: Jan Bevaart

T.C. Alkmaar 4

Klasse:  4e              Afdeling:    28

06-23466819

 Uitslagen 4e klasse afdeling 28

jan.bevaart@gmail.com

31066216

Edith Bakker

V

8

8

15813010

Dewi van Egmond

V

8

8

15705099

Colette van Doorn

V

8

8

20798261

Lousa Hsu

V

8

8

19852088

Jan Bevaart

M

8

8

30669596

John Brakenhoff

M

8

8

1791052

Tim van Amstel

M

8

8

31266916

Joost Vernooij

M

8

8

Gemengd 17+ (DE-HE-GD-DD-HD)

Captain: Christiaan Brouwer

T.C. Alkmaar 5

Klasse:  4e              Afdeling:    29

06-23400309

 Uitslagen 4e klasse afdeling 29

christiaan@brouwer-web.nl

25396706

Christiaan Brouwer

M

8

8

18703771

Edwin Merkus

M

8

8

31851177

Mark Hoogvorst

M

9

9

35311959

Anouk Whien

V

9

9

35314745

Margot Zijlmans

V

9

9

20722370

Kirstie Leurs

V

8

8

28498534

Krijn Postma

M

8

8

Voorjaarscompetitie TCA 2020  ZONDAG

Dames Dubbel  (4DD)

Captain: Irene Gagel

T.C. Alkmaar 2

Klasse:  2e                 Afdeling:    6

06-13107303

 Uitslagen 2e klasse afdeling 6

irenegagel@hotmail.com

10583246

Irene Gagel

V

8

8

13262807

Tita van der Ploeg

V

8

8

13140019

Ellie Lenting

V

8

8

15970663

Marianne de Harder

V

8

8

19019416

Ellen v.d. Bliek

V

8

7

Voorjaarscompetitie TCA 2020  ZONDAG LANDELIJK

Gemengd   (2DE-2HE-DD-HD-2GD)

Captain: Sophie Nijssen

T.C. Alkmaar 1

Klasse: 4e                  Afdeling:    1

06-12465285

 Uitslagen 4e klasse afdeling 1

nijssen.sophie@gmail.com

25485725

Sophie Nijssen

V

5

5

25429965

Daphne Kamp

V

4

4

26549735

Yalissa Hamerling

V

5

5

27626172

Mats Bredschneijder

M

3

5

25485717

Jonathan Rep

M

5

5