Competitie Junioren geel | groen

Alles-over-tennis/competitie/jeugd/knltb-junioren-competitie

youtube.com voorjaarscompetitie 2021

 

Najaarscompetitie TCA 2021  ZONDAG

Junioren Geel en Groen

2ekl ZO Gem 13 tm 17 (2DE-2HE-DD-HD-GD)

Captain: Tim Schomaker

T.C. Alkmaar 1    Afdeling:  20

06-30109984

Ploeggemiddelde 18,12    Uitslagen afd 20

majella.peter@online.nl

29045568

Tim Schomaker

M

8

8

8,4410

8,5482

31896707

Santiago Dekker

M

8

8

8,8924

9,2684

30900743

Kiran van Caspel

M

8

8

9,2078

9,0701

35777214

Silke Treur

V

9

9

9,3045

9,4053

35783206

Aniek Passchier

V

9

9

9,3185

9,7001

36304387

Tes Rouwhorst

V

8

8

8,9805

8,8441

31843395

Nola Hayes

V

8

8

9,0000

9,0000

36689785

Nina Smit

V

9

9

9,0000

9,0000

2e kl  Junioren 11 tm 14 jaar (4E-2D)

Captain: Noah Wassink

T.C. Alkmaar 1   Afdeling:  11

06-82508282

Ploeggemiddelde 17,44 Uitslagen afd 11

noahwassink08@gmail.com

31309585

Noah Wassink

M

8

8

8,4707

8,9478

30899737

Nik Jansen

M

8

8

8,8838

8,6628

35609044

Anton Carlsson

M

8

9

8,3003

8,9739

31888321

Sarah van Bruggen

V

8

8

8,7164

8,9506

35387815

Daphne Ursem

V

9

8

8,9077

8,6407

30020573

Lisa Kuijpers

V

8

8

8,5913

8,5726

3e kl  Junioren 11 tm 14 jaar (4E-2D)

Captain: Anniek van Ouwerkerk

T.C. Alkmaar 2   Afdeling:  27

06-53792907

Ploeggemiddelde 18,18 Uitslagen afd 27

anniek@vanouwerkerk.me

30492416

Anniek van Ouwerkerk  3x

V

8

8

8,5898

8,6796

31613209

Isa Pieneman

V

8

8

9,7499

8,9911

31891810

Janne Nanne

V

8

8

9,3704

9,2927

31184065

Kylian Vink

M

8

8

9,4168

9,0360

31161839

Jort van Hoven

M

8

8

8,9330

9,4552

31843409

Nick Brakenhoff

M

8

8

8,8333

8,8922

31493785

Ot van Driel   ????

M

8

8

8,9999

8,9999

4e kl  Junioren 11 tm 14 jaar (4E-2D)

Captain: Luuk Hes

T.C. Alkmaar 3   Afdeling:  29

06-51977300

Ploeggemiddelde 18,74 Uitslagen afd 29

m.hesdekker@upcmail.nl

35732504

Luuk Hes

M

9

9

9,3054

9,7747

36547476

Max Kenton

M

9

9

9,3532

9,4592

36880493

Koos Kapteijn

M

9

9

9,0000

9,0000

36128465

Johan van Hulzen

M

9

9

9,8362

9,6006

37312863

Dante Shearman

M

9

9

9,1667

9,1810

GROEN 1   (4E-2D)

Captain: Emily Meure

T.C. Alkmaar 1   Afdeling:  38

06-53296369

Ploeggemiddelde 18,09 Uitslagen groen afd 38

danielmeure@gmail.com

30748852

Emily Meure

V

8

8

8,4483

9,1666

35723483

Paul-Arthur Geuvers

M

9

9

8,7639

9,1606

36256633

Ruben Schuit

M

9

9

9,0966

8,8078

31505740

Tom Koort

M

8

8

9,1666

9,1666

31169988

Daniel Zendveldt

M

8

8

9,3488

9,3406

 

INVALLERS

Junioren

       

J17 & G14

Mika van Leijen   

       

M17

Dionne van der Velden

       

M17

Ditte van Houten

       

J17 & G14

Tim Brakenhoff

       

M17

Nadine de Vries

       

J17

Alexander Wingelaar

       

G14

Bobby Nomen

       
           

Voor invallen altijd eerst kontakt opnemen met Marcel of Ingmar

 

Competitie reglement 2020 pdf

Heb je vragen?

Neem contact opnemen met Ingmar Zwagerman of Marcel: Tel: 06-21502183 Email: marcelpetitjean20@gmail.com 

Sportieve groet van Ingmar en Marcel

Zondag-jeugd-competitie commissie

Ingmar Zwagerman 0624238312

Marcel Petitjean   0621502183

Francis Folkers    0620685616