Competitie Junioren geel | groen | oranje

Voorjaarscompetitie-uitgesteld naar begin mei

Digitale-teamopstelling-invoeren

knltb.nl/competitiereglement2020

Competitie reglement 2020 pdf


 

         

Voorjaarscompetitie TCA 2020  Jeugd Geel

Jongens t/m 17, team 1

2e klasse

 

Jongens t/m 17, team 2

2e klasse

Afdeling 40 uitslagen T1

 

 

Afdeling 40 uitslagen T2

 

Sem Teeken

aanvoerder

 

Tim Schomaker

aanvoerder

William van Schooneveld

 

 

Jasper Rouwhorst

 

Julian Peerdeman

 

 

Roemer Rouwhorst

 

Jesper van Hoven

 

 

Jelle Bakker

 

Finn Hurts

 

 

Joël van der Haas

 

Thijs Bakker

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Junioren t/m 14, team 1

4e klasse

 

Junioren t/m 14, team 2

4e klasse

Afdeling 22 uitslagen T1

 

 

Afdeling 23 uitslagen T2

 

Mika Leijen

aanvoerder

 

Amélie van Hoogschagen

aanvoerder

Tim Brakenhoff

 

 

Silke Treur

 

Kiran van Caspel

 

 

Tes Rouwhorst

 

Santiago Dekker

 

 

Aniek Passchier

 

Melle Bokma

 

 

Fenne Koopman

 

 

 

 

Sam Beers

 

 

 

 

 

 

Junioren t/m 14, team 3

4e klasse

 

Junioren t/m 14, team 4

4e klasse

Afdeling 19 uitslagen T3

 

 

Afdeling 24 uitslagen T4

 

Noah Wassink

aanvoerder

 

Ditte van Houten

aanvoerder

Nik Jansen

 

 

Raoul Kramer

 

Anton Carlson

 

 

Luuk Hes

 

Lisa Kuipers

 

 

Johan van Hulzen

 

Dionne van der Velden

 

 

Fay Kraakman

 

Nadine de Vries

 

 

Daphne Ursem

 

Isia Pijper

 

     
         

Voorjaarscompetitie TCA 2020  Jeugd GROEN

Groen 2,

 

 

   

Afdeling 71 uitslagen

 

 

   

Anniek van Ouwerkerk

aanvoerder

 

   

Sarah van Bruggen

 

 

   

Isa Pieneman

 

 

   

Janne Nanne

 

 

   

Kylian Vink

 

 

   

Jort van Hoven

 

 

   

Vigo Leijen

 

     
         

Voorjaarscompetitie TCA 2020  Jeugd ORANJE

Oranje 1, team 1

 

 

Oranje 1 team 2

 

Afd. 52    Afd. 171

   

Afd. 51    Afd. 175

 

Emily Meure

aanvoerder

 

Quinn Vijzelaar

aanvoerder

Anne Busing

 

 

Mats Bohle

 

Anna Mantel

 

 

Tom Koort

 

Wies van Haasdrecht

 

 

Daniel Zentveldt

 

Tom van Haasdrecht

 

 

Max Jonges

 

Ruben Schuit

 

 

Maxime Carlson

 

         

 

    •  

Speeldagen voorjaar 2020

zondagochtend.

Met uitzondering van 13 mei, (2e paasdag) en 1 juni, (2e pinksterdag) worden op maandag gespeeld

Rood en Oranje:   29 maart, 5,13,19 april, 17,24 mei, 1, 7 juni

Groen             :   5,13,19 april, 10,17,24 mei en 1 juni

Geel                :   5,13,19, 26 april, 10,17,24 mei

 

Heb je vragen?

Neem contact opnemen met Marcel: Tel: 06-21502183 Email: marcelpetitjean20@gmail.com 
 

Sportieve groet van Marcel en Pieter Snijder
De technische commissie

 

Over-tenniskids/blauw-rood-oranje-en-groen (jeugd vanaf 12 jaar geel)   

Competitie reglement 2020